CHP DİDİM SEÇİM BÜROSU AÇILDI

AYDIN GÜNCEL HABER TV. (Hüseyin Çetinkaya) – Aydın’ın Didim ilçesin de “CHP Seçim Bürosu” düzenlenen törenle açılışı gerçekleşti. 
Didim Atatürk Bulvar üzerin de mitinge dönüşen açılış törenine CHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP İl Başkanı Ali Çankır ,Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak, partililerin yanı sıra vatandaşlar katıldı.
Açılış konuşmasını yapan CHP Didim Belediye Başkanı Adayı 
Ahmet Deniz Atabay, belediyenin her şeyden önce kişilere veya başkana bağlı değil bir kurum olduğunu,belediyenin kurumsallaşmasına önem verdiklerini, kurumsallaşmayan belediye kişiler veya bir başkanın iki dudağı arasında çıkana bağlı kalması halinde hizmet üretemeyeceğini savunarak, 2014 yerel seçimde görevi devraldıkların da eksiklikleri gördüklerini ve belediyeyi kurumsallaştırmaya çalıştıklarını, Büyükşehir belediyesi ile uyumlu bir şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını ifade etti.
Açılış konuşmasının ardın dan söz alan Aydın Büyük Şehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, sosyal belediyecilik anlayışı ile çalıştıklarını belirterek, hizmet yaparken kişi yada parti ayırımı yapmadan her zaman adil ve eşit davrandıklarını belirtti.

Aydın’da Cumhur İttifakı Ak Parti adayı Mustafa Savaşı da eleştiren Çerçioğlu, iktidarın halktan uzaklaştığını öne sürerek “Siz garip guraba, fakir fukaraların halinden anlamazsınız. Çünkü siz bizim adını bile bilmediğimiz meyve sebzeler tüketiyorsunuz. Siz bir gelin halkın arasına girin de halk ne durumda görün. Kafanızı saraylarınızda ve beş yıldızlı otellerinizden çıkarın” ifadelerine yer verdi.
Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılış kurdelesi kesildi ve gün boyunca çay ikramın da bulunuldu. 
(HÇ.08ŞUBAT2019)