ÇİFTÇİLER’DEN SAĞ’DA İTİFAK ÖNERİSİ
AYDIN GÜNCEL HABER TV. -(Hüseyin Çetinkaya)  -Aydın’ın Didim ilçesinde ziyaretlerde bulunan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı MHP’li Ümmet Akın, çarşı esnafı ile çiftçileri ziyaret etti.
Germencik Belediye Başkanlığı süresince ilçede yapmış olduğu çalışmalar hakkın da bilgiler veren Akın, Aydın Büyükşehir Belediye Yönetimine aday olduğunu ifade ederek, hazırlamış olduğu projeleriyle el birliğiyle tüm Aydın’a hizmet vermek istediğini söyledi.
Vatandaşlar dan gelen önerileri de dinleyen Akın, ziyareti esnasın da 1938 doğumlu çiftçi Hüseyin Çalışkan’ın Demokrasi Şehidi Menderes’in siyasi çalışmalarına tanık olduğunu, sağ seçmenin yapılacak bir ittifak ile Aydın’da Menderesin çizgisin de birleşmelerini önerdi.
Didim de şoför olarak çalışan Fevzi Molla’da, yerel yönetimlerde parti den ziyade belediye yönetimine talip kişilerin ön planda olduğunu ifade ederek, 3 yıldır Akın’ı saha da gördüğünü kendisini de Germencik Belediye Başkanı yanı sıra bir şoför olarak tanıdığını, Aydın Büyükşehir Belediyesi yönetimine talip olduğu ve bunun için de mücadele ettiğine tanık olduğunu belirtti.
(HÇ.2EKİM2018)