DİDİM DE KAMACI KONUŞULUYOR

AYDIN- GÜNCEL HABER TV. (Hüseyin Çetinkaya)- Aydın’ın Didim ilçesin de (Cumhur İttifakı) Ak Parti Didim Belediye Başkan Adayı Mümin Kamacı ile özdeşten “Didimin İlacı Mümin Kamacı” pankartı konuşuluyor.
Didim CHP Seçim Bürosu önünde düzenlenen belediye meclis üyesi aday tanıtım töreni öncesi konuşan Millet İttifakı CHP Didim Belediye Başkan Adayı Ahmet Deniz Atabay, 31 Mart yerel seçimlere hazır olduklarını belirterek, seçimi kazanmaları halin de uygulamaya geçirecekleri projelerini anlattı.

Atabay, konuşmasın da ilçede ‘Didimin İlacı Mümin Kamacı’ pankartını ima ederek, ortalıkta gezen duyuma göre Didimin ilaca ihtiyacı olduğu yönde söylentiler konuşulup durduğu, oysa Didimliler hasta olmadığı, her birinin sağlıklı insanlar olduğunu ifade ederek, Cumhur İttifakı Ak Parti Didim Belediye Başkan Adayı Mümin Kamacı’ya üstü kapalı eleştiride bulundu.
Edinilen bilgilere göre, Cumhur İttifakı Ak Parti Didim Seçim Bürosu açılışın da gösterilen “Didimin İlacı Mümin Kamacı” pankartın 2009 yerel seçimlerde de CHP’den ikinci defa belediye başkanı adayı olan Mümin Kamacı’yı o günün koşulların da başkanlığa taşıdığı belirtildi.

(HÇ.14MART2019)