DİDİM DSP’DEN ORTAK AÇIKLAMA

AYDIN- GÜNCEL HABER TV.- (Hüseyin Çetinkaya) – Aydın’ın Didim ilçesinde Demokratik Sol Partiden (DSP) ortak açıklama yapıldı.

Didim de bir önceki yerel seçimlerde Mümin Kamacı ile ilçede bir ivme kazanan Demokratik Sol Parti bu seçimde Reyhan Güner’i aday gösterdi.

Didim Kahve Durağı Salonun da, Didim Bağımsız Belediye Başkan Adayı Cengiz Soylu ile ortak bir basın açıklaması yapan DSP Didim Belediye Başkan Adayı Reyhan Güner, Su Ürünleri Mühendisi olduğunu belirterek, ilçenin modern bir şehir yapmak için projelerin hazır olduğunu, sosyal belediyecilik anlayışı ile bunu başaracaklarını ifade etti.

Didim Bağımsız Belediye Başkan Adayı Cengiz Soylu’da, DSP safların da hareket ederek seçime hazırlanacaklarını ifade ederek, Almanya da çalışan bir iş adamı olduğunu, değişim için DSP Didim Belediye Başkan adayı Reyhan Güner’i destekleyeceklerini belirtti

Düzenlenen toplantıya, DSP Didim İlçe Başkanı Talat Yenipazar, Atatürk Düşünce Deneği Didim Şube Başkanı Türker Bacaksız, Muharip Gaziler Derneği Didim Şube Başkanı Sefer Tatar, Didim Hayvansevenler Deneği Başkanı Şengül Güz ve parti üyeleri katıldı.

(HÇ.23OCAK2019)