DSP DİDİM TEŞKİLATI HİZMETE HAZIR

AYDIN -GÜNCEL HABER TV. (Hüseyin Çetinkaya)- Aydın’ın Didim ilçesin de Demokratik Sol Parti (DSP) Belediye Başkan Adayı Reyhan Güner ve belediye meclis üyeleri ilçede ziyaretlerini sürdürüyor.
DSP Didim belediye meclis üyesi Cumhur Karakaşoğlu, çarşı esnafı ziyareti ile başlayan seçim çalışmaların resmi kurum, oda ve sivil toplum kuruluşların ziyareti ile devam etiğini belirterek, tüm seçmene ulaşmaya çalıştıklarını belirtti.
DSP Belediye Başkan Adayı Reyhan Güner ve beraberin de belediye meclis üyelerin sırasıyla, İşletmeci Serhan Durmaz, Emekli Öğretim Üyesi Servet Boyacı, Emekli Memur Sefer Tatar, Satış Pazarlama Uzmanı Cumhur Karakaşoğlu, Muhasebeci Gönül Tunçtekin, Esnaf Hasan Fahri Alkış, Emekli Memur Yaşar Küçükoğulları, Avukat Nuri Erdek, Veteriner Teknisyeni Eşref Sarayboğa, Diş Teknisyeni Zafer Erçetin, Öğretmen Zekayil Küleri, Muhasebeci Nefise Çakır, Turizmci Seyfettin Şen, Sanatçı Sumru Çilekdiken ve Kontenjan da ise Veteriner Hekim Arzu Aydan Tanık ve Doktor Uğur Atmaca olduğunu ifade eden Karakaşoğlu, DSP ilçe teşkilatın Didim için hizmete hazır olduğunu ifade etti. 

(HÇ.MART2019)