EKREM COŞKUN DÖNER DİDİM DE ŞUBE AÇTI

AYDIN-GÜNCEL HABER TV.- (Hüseyin Çetinkaya)- Aydın’ın Didim ilçesinde ülke genelinde 250 şubesi olan “Ekrem Coşkun Döner” 237.şubesini Didim’de açtı.

Didim Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı üzerinde “Ekrem Coşkun Döner” Didim şubesinin 237’cisinin açıldığını belirten işletmeci İsmet Akıllı, Türkiye genelinde firmanın soğuk zincirle çalışan 250 şubesinin olduğunu ifade etti

İşletmeci İsmet Akıllı, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Didim de böyle bir mekâna ihtiyacın olduğunu gördük. Halkımız yemek yiyecek bir yer arıyordu. Temiz, lezzetli ve çalışanları güler yüzlü olsun ve dolayısıyla bende devlet memurluğundan emekli olunca bu işi yapmaya karar verdik. Çeşit olarak bizde sadece döner ve soğan var. Asitli içecek yoktur. Ürünümüz yüzde yüz Türk marka ürünüdür. Yerli içeceklerden ayran var. Bizde sadece döner var. Hedef 333 tane şube ve şu anda 250 şube mevcut olup bizim Didim şubemiz 237’cicsi ve şubemizde 7-8 personel çalışıyor. Soğuk hava zinciriyle çalışıyoruz. Dondurucu bir ürünümüz yok. Bura da 7. günde ürünümüz bitiyor 8. gün yeni ürün geliyor. Halkımız gelip gönül rahatıyla yiyebilirler “ diye konuştu.

Didimli esnaf Bilal Gökali ise Didim halkı için bulunmaz bir yer olduğunu ifade ederek, daha önce gittiği mekânlarda aynı gram ve aynı dürüm gerek fiyat farkıyla gerekse hijyen ve hizmet farkıyla kendini hissettirdiğini belirtti.

Ekrem Coşkun Döner, kuruluş amacındaki önceliğinin lezzetli, helal kesim, uygun fiyatlı döneri halkla buluşturmak olduğu kaydedildi.

(HÇ.MART2020)