GAZETECİLER AYDIN’DA BİR ARAYA GELDİ

AYDIN GÜNCEL HABER TV.- Aydın’ın Efeler ilçesinde Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Muğla İl Müdürü Cavit Okur ve beraberindeki heyet, Aydındaki  yerel ve yaygın medya temsilcileri ile bir araya geldi.

Aydın Köfteci Dede’ de düzenlenen toplantıda bir açıklama yapan BYEGM Muğla İl Müdürü Cavit Okur, 5 yıldır BYEGM Muğla İl Müdürü olarak görev yaptığını belirterek 20 Mayıs itibarıyla emekliye ayrılacağını, senede iki kez düzenledikleri bu toplantıların kendisi için sonuncusu olduğunu ve görevi süresince gazetecilerin madur olmaması için çalıştıklarını ifade etti.

Toplantıda gazetecilerin sorularının da yanıtlayan Okur, hiçbir basın mensubunu dışlamadan, küçümsemeden üstlendiği görevi yürütmeye gayret gösterdiklerini belirtti.

Düzenlenen toplantıya, BYEGM Muğla Şube Müdürü Erol Kütahya, Basın İlan Kurumu Aydın Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semra Şener, Aydın Bş. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Aydın, Muğla Bş. Gzeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kayhan’da katıldı.

Emkliye ayrılacak olan Okur’a, toplantının sonun da özverili çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

(HÇ.09MAYIS2017)