EĞİTİM DE İNDİRİM PROTOKOLÜ


AYDIN- GÜNCEL HABER TV.- (Hüseyin Çetinkaya)- Aydın’ın Didim ilçesin de Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Çiçek Bahçesi Gündüz Bakım Evi bir araya gelerek odaya üye esnaf çocuklarına indirim yapılacağı yönün de protokol imzalandı.

Didim Çiçek Bahçesi Gündüz Bakım Evi Müdürü Gamze Nur Topdemir, Gül Börekçi’den devir aldıkları Çiçek Bahçesi Gündüz Bakım Evini, yenilenen ve gelişen eğitim vizyonuyla birlikte daha iyiye taşımak için hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti.

Topdemir, “Yeni eğitim ve öğretim yılında ,sahip olduğumuz enerji ve dinamizim ile öğrencilerimizi, Atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda ve insan ilişkilerinde adil, özverili, gelişime açık bir şekilde hazırlamaya kararlı ve güçlü adımlarla devam edeceğiz” diye konuştu.
Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul’da, ilçede “Çiçek Bahçesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi” odaya kayıtlı tek kreş olduğunu ifade ederek, imzalanan protokol gereği odaya üye esnaf çocukların % 10 kadar indirimden yaralanacağı ön görüldüğünü belirtti.
(HÇ.AĞUSTOS2019)