DİDİM DE VATANDAŞLARLA KIRAATHANE SOHBETİ

AYDIN -GÜNCEL HABER TV.- (Hüseyin Çetinkaya)- Aydın’ın Didim ilçesin de CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız ile Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Özçevik Kıraathane de vatandaşlarla bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekil Hüseyin Yıldız, bir program dolayısıyla Didim de olduğunu ifade ederek, Türkiye Büyük Millet Meclisin de Aydın’ın sorunlarını her zaman dile getirip çözüm arayışı içinde olduklarını belirterek, vatandaşlarla sohbet etti ve sorunlarını dinledi.

Didim de sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmet vermeye çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’da, turizm sezonunu değerlendirirken, hareketli geçtiğini, otellerde doluluk oranını iyi, ancak beş yıldızlı otellerde her şey dahil olması nedeniyle bütün hizmetlerin otel içerisinde karşılanması sonucu çarşı esnafın bu gruplardan faydalanılamaması sistemden kaynaklanan bir durum olduğunu ifade etti.

İlçede hizmet odaklı çalıştıklarını belirten Atabay, çalışma programları dışın da vatandaşlarla zaman zaman bir araya gelmeyi arzu ettiklerini sözlerine ekledi.

(HÇ.EYLÜL2019)