DİDİM’DE “KARIŞIK İŞLER ” FİLMİN HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

AYDIN -GÜNCEL HABER TV.- (Hüseyin Çetinkaya)- Aydın’ın Didim ilçesin de yönetmenliğini Arda Oğuz’un yaptığı “Karışık İşler ” filmi çekim hazırlıklarına başlandığı ve Mart 2020’de vizyona gireceği belirtildi.

“Karışık İşler”, Anadolu insanı davranışlarını hissettiren, akıcı mizahı bol bir hikaye örgüsü, yalın kişiler ve alışmışlığın dışın da bir tür film olduğunu ifade eden Oğuz, filmin gerek konusu gerek çekim senaryosu öncesin de mekan seçimlerin de itina gösterildiği, sonuçta ılık bir mevsim de deniz kenarın da nezih bir otelde geçeceğini, seyircileri alışılmış klişelerden çok farklı bir yapım beklediğini ifade etti.

Filmin senaristi Mehmet Bulut ise Karışık İşler filmi insanın kendinden bir şeyler bulacağı, gülüp eğleneceği komedi bir film olduğunu, Didimin tanıtımına önemli katkı sağlayacağını umut ettiklerini belirtti.

Filmin Basın ve Halkla İlişkiler danışmanı Bilgehan Karaabdurrahmanoğlu’da , filim çekimlerinin tamamı Didim’de gerçekleşeceğini belirterek, ülke genelin de tanınmış sinema ve dizi oyuncuların yer aldığı gibi sürpriz yerel oyuncuların da filimde rol alabileceğini ifade etti.

(HÇ.EYLÜL2019)