TRENDEKİ YOLCU FİLMİN ÇEKİMLERİ VAN’DA SÜRÜYOR

AYDIN GÜNCEL HABER TV.- Aydın’ın İncirliova ilçesi Yazıdere köyünde sinema sanatçısı İlyas Salman ve Neslihan Acar’ın da rol aldığı ” Trendeki Yolcu” adlı filmin son bölümlerinin çekimleri Van ilinde sürdüğü bildirildi.

Trendeki Yolcu filmin son bolümleri Van ilinde devam ettiğini belirten Yönetmen Hamit Şahin, filmin konusu 1980’li yıllarda gerçek hayatta yaşanmış bir aile dramının gözler önüne serildiğini, hayatın akışı içinde yaşananları değişik açıdan, objektif bakış açısıyla ele alınarak içeriğinde toplumsal mesajların verildiğini belirtti.

Şahin.”Aydın, Muğla ve Van da çekimleri devam eden kardeşlik üstüne yazılan senaryo, zorluk ve töreyi eleştiren dönem filmidir. Zengin bir kadro ile biz bu işe başladık. Rol alan sanatçılarımız İlyas Salman, Neslihan Acar, Orhan Aydın, Gülnihal Demir, Coşkun Kemer, Şengül Kozcu, İzzet Çivril, Muharem Erdemir, Demhat Çelik, Yiğit Dören, Sinana Bengener, Hayta İsmil, Tuncay Akçay, Rüzgar Akbulut, Mesut Çınar, Önder Altınok, Selahattin Alpay, Mikail Güllü, Bekil Alnıak, Zeki Varıl, Cemal Aydın Özpolat, Mustafa Kavruk, Mustafa Or, Şükran Çağman, Levent Öcal, Mesut Çınar, Davut Çağlar, Abdullah Özdemir, Mustafa Benli ve Efe Talsaran yer alıyor. Filmde bir aile dramı işleniyor. Filmin bütünlüğü zaten izlediğimizde göreceğiz” dedi.

Trendeki Yolcu filmin dönem filmi olduğu ve film ne zaman tamamlanacağı konusunda kesin bir zamanın belirlenemediği belirtildi.

(HÇ.14MAYIS2017)