İYİ PARTİ VE CHP’DE BİRLİK MESAJI

AYDIN- GÜNCEL HABER TV. (Hüseyin Çetinkaya)- Aydın’ın Didim ilçesinde İYİ Parti ve CHP İlçe teşkilatları bir bir basın toplantısı düzenleyerek, CHP Didim Belediye Başkan Adayı Deniz Atabay’ın destekleneceği açıklandı.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, yaptığı açılamada, halkın tercihi ve oylarıyla göreve gelerek 5 yıldır hizmet için çalıştıklarını belirterek, görev süresi boyunca içtenlikle, kanuna bağlı bir şekilde, hiçbir siyasi ideoloji, dil, din, köken gözetmeksizin tüm vatandaşlarımıza eşit davrandıklarını belirtti.

Didim de 5 yıldır edindikleri tecrübe ile bir 5 yıl daha bu hizmeti yapmaya aday olduklarını ifade eden Atabay, ” İyi partilerden iyi niyetler çıkar. Biz bu sözle birlik ve beraberlik içinde yürüyeceğiz. Bu ittifakın adı neyse o dur. Başka sıfatlar takmak sadece sizi halkın gözünde küçültür. Hedefimize büyüyerek katlanarak yürüyeceğiz. Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek, daha iyi bir ilçe bırakabilmek için çalışacağız” diye konuştu.
Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay ve beraberinde CHP Didim İlçe teşkilatının yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirten İyi Parti Didim İlçe Başkanı Ekrem Nuri Büyükpoyraz’ da, ” İttifakın kurulma nedenine indiğimiz zaman her iki partinin temelinde yatan ortak öge ve ortak unsur kesinlikle cumhuriyettir, demokrasidir, milliyetçiliktir ve Mustafa Kemaldir” ifadelerine yer verdi.

İYİ Parti İlçe binasın da düzenlenen toplantının ardından her iki partide birlik ve beraberlik mesajı vererek, birbirlerine başarı dileklerinde bulundular.

(HÇ.OCAK2019)